Logistika

Komplexné služby v oblasti importu, exportu a prepravy kontajnerového a balíkového tovaru

Naše služby

Ponúkame služby v oblasti importu, exportu a prepravy kontajnerového a balíkového tovaru. Zabezpečíme preclenie, prekládku kontajnerov, prepravu do Vami požadovanej destinácie kdekoľvek v Európe a ručíme za bezpečné doručenie konečným prijímateľom.

Dlhoročné skúsenosti našich zamestnancov a partnerov sú zárukou kvalitných služieb.

Námorná preprava:

Námorná preprava je našou doménou – naša partnerská spoločnosť vo Veľkej Británii má uzavretých viacero kontraktov s lodnými spoločnosťami a možnosti prijímať lodné kontajnery vo viacerých prístavoch na brehoch VB (Felixstowe, Londýn, Southampton)

Železničná preprava:

Zabezpečujeme prepravu najmä kontajnerových železničných zásielok v rámci Európy. Naši obchodní partneri majú uzavreté viaceré kontrakty s vlakovými prepravcami. A priori sa v súčasnosti venujeme preprave tovaru z lodných kontajnerov z prístavu Felixstowe vo VB. Sme však schopní zabezpečiť prepravu z/do akéhokoľvek európskeho mesta.

Cestná preprava:

Zabezpečujeme prepravu kontajnerových cestných zásielok. Využívame naše dlhoročné kontakty a kontrakty uzavreté s viacerými európskymi a slovenskými dopravnými spoločnosťami. Dlhoročné skúsenosti našich prepravcov sú garanciou kvalitného servisu a neporušeného dodania Vášho tovaru.

Letecká preprava:

Ponúkame služby v preprave nadrozmerných zásielok v rámci aj mimo Európskej únie. Máme kontakty na viacerých európskych letiskách, odkiaľ zabezpečíme prepravu Vášho tovaru do ktoréhokoľvek európskeho mesta cestnou dopravou.

ABERIA s.r.o.

Kto je ABERIA?

Spoločnosť Aberia vznikla ako logistická spoločnosť a dnes ponúka komplexné služby v oblasti B2B a B2C obchodu vrátane importu, exportu kontajnerového a balíkového tovaru. V portfóliu má aj preclenie, prekládku kontajnerov a prepravu do Vami požadovanej destinácie kdekoľvek v Európe a ručí za bezpečné doručenie konečným prijímateľom. K dispozícii je aj služba colného skladu a vlastný inteligentný sklad v ČR.

Postupným vývojom spoločnosť Aberia budovala aj svoje obchodné oddelenie. Vďaka tvrdej práci má dnes prostredníctvom zahraničných marketplaces stabilný a silný odbytový kanál, disponuje stovkami skvelých hodnotení a tisíckami predajov mesačne. Z dôvodu veľkého apetítu na rast ponúka tieto predajné kanály aj partnerským spoločnostiam v strednej Európe na rôznych princípoch ako napríklad distribútorské zastúpenie, veľkoobchodná spolupráca a iné.

Odporúčania zákazníkov

Perfektná služba – náš predaj sa brutálne zvýšil a nemusíme sa o nič starať. Aberia nám pomohla aj s logistikou tovaru a poskytli biznisové rady, ktoré znížili naše náklady
Berthold
z Bonnu
Vít
z Liberca
Premýšľali sme nad expanziou na Slovensko a Aberia nám zabezpečila expanziu do celej západnej Európy. Ani sa nám nesnívalo, že by Taliani a Francúzi kupovali naše produkty a boli nadšení. Báli sme sa expandovať týmto smerom ale odporúčame to každému
V našom e-shope sme predávali produkty iných značiek. Vďaka Aberii sme si dali vyrobiť náš vlastný produkt, budujeme našu značku a máme oveľa vyššiu maržu. Aberia nám poskytla podporu v celom procese od výroby cez logistiku až po predaj
Marek
zo Zvolena

Ako sa stať naším partnerom ?

Skontaktujte sa s nami, radi sa porozprávame a nájdeme vhodný model spolupráce